Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Kuriozitete » cigarja dhe alkooli mendoj se me ndihmon (kur te them te dua mes mi mer si fjal bosh te dua SU...)
cigarja dhe alkooli mendoj se me ndihmon
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:37 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
cigarja dhe alkooli mendoj se me ndihmon..kur dashuria jote me sulmon ska zot qe me sheron..te lutem kthehu pak nga mua me shiko sesa po vuaj..sdua te me dashurosh ..por dua te me kuptosh...qe kur te them te dua mes mi mer si fjal bosh te dua SU...

WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » Kuriozitete » cigarja dhe alkooli mendoj se me ndihmon (kur te them te dua mes mi mer si fjal bosh te dua SU...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: