Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Nga kush vuajti, zemra jote .
shijojeData: e mërkurë, 2012-03-07, 3:25 AM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Nga kush vuajti, zemra jote ...
Dhe unë pyes veten se çfarë se si shkon
Në jetën tuaj të re, nëse ju jeni të lumtur? ..
Dhe thashë mikut
Se ju jeni shumë të mirë, shumë mirë, shumë i mirë ...
Që nga viti ai u largua, u largua, u largua ...
Kush e la dashurinë e Perëndisë ...
Ju tani jetoni pa dhimbje ..
Se edhe të jetojnë pa besim, pa besim ...
Që nga viti ai u largua, ai ishte i ...
E megjithatë, unë shoh që ju qeshni, jetoni ...
Ata në fakt duan të vdesin ...


WebMasT3R
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: