Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
po te shkruaj kete leter
AlbanianVipsData: e shtunë, 2012-03-17, 2:07 AM | Mesazhe # 1
Private
Group: Antar i respektuar
Mesazhe: 16
Awards: 0
Reputation: 0
Status: 10 Jo Ne Linje
po te shkruaj kete leter me shum dhembje dhe trishtim per te then se sa e lendove shpirtin tim te desha me shum se veten po ti ma shkatrrove jeten te kam dash vetem ty ne ket jet dhe borgj per as gja ste kam mbet ........shko nuk do te kthehem me kurrse ti nuk je burr tani nuk pres agja ngati dhe ket gje mir edi.lamtumir per gjith jeten dhe ne emer te kesaj dashurie do te mallkoj gjith jeten
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: