Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » Arkivi i lajmeve
Kategori: Internet | Shikime: 443 | Postoi: shijoje | Data: 2013-01-13 | Komento (0)

Makina e një biznesmeni në Elbasan i është vënë flaka e zjarrit në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. Policia bën me dije se makina tip ‘Opel’ është gjetur e përfshirë nga flakët në vendin e quajtur ‘Furra e Zezë’, në lagjen "Sporti i Vjetër”. Makina është e shtetasit me iniciale I.XH. Sipas policisë shpërthimi i makinës nuk ishte i qëllimshëm, ndërsa sqaron së mjeti mund të ketë shpërthyer si pasojë e një shkëndije elektrike. Gjithsesi pista të tjera hetimi nuk janë përjashtuar, makinës mund t’i jetë vënë zjarri edhe si pasojë e aktivitetit, që biznesmeni ushtronte në qytetin e Elbasanit.

Kategori: Aktualitet | Shikime: 431 | Postoi: shijoje | Data: 2013-01-13 | Komento (0)

Misteri
"Nga gjurmët e një radari ushtarak venezuelian, është arritur të identifikohet një pikë”, në të cilën, aeroplani i zhdukur në Los Roques "humbi papritur kuotën e lartësisë”. 

... Lexo Me Shum »
Kategori: Jashtzakonshme | Shikime: 381 | Postoi: shijoje | Data: 2013-01-13 | Komento (0)

"U takua” me Marin Barletin për herë të parë më 1993-shin, në një trotuar të pluhurosur të Shkodrës, sepse në atë kohë trotuaret ishin vendet e zakonshme dhe të vetmet për të blerë libra me vlerë. 

... Lexo Me Shum »
Kategori: Kulture | Shikime: 409 | Postoi: shijoje | Data: 2013-01-13 | Komento (0)

Ekspozitë e fëmijërisë së Berluskonit
Jeta e Berluskonit e përshkruar shkurtimisht nëpërmjet fotografisë. Kjo ishte nisma e ndërmarrë nga qyteza e Saronos në provincën e Varezes, ku ish-kryeministri italian ka kaluar një pjesë të madhe të fëmijërisë së tij. 

... Lexo Me Shum »
Kategori: VIP | Shikime: 476 | Postoi: shijoje | Data: 2013-01-13 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Pushteti krijon varësi si kokaina ..!!

Për shumë diktatorë apo njerëz të tjerë të fuqishëm, pushteti është shndërruar në diçka pa të cilën jeta e tyre është e pakonceptueshme. 


Sipas studimeve të një grupi shkencëtarësh, ky vlerësim nuk është vetëm figurativ, por real, pasi pushteti është në gjendje të korruptojë në mënyrë biologjike.

... Lexo Me Shum »

Kategori: Kuriozitete | Shikime: 23803 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-30 | Komento (8)

www.Shijoje.at.ua Viagra mjekon çrregullimet kardiake .!!
Viagra, i njohur ndryshe si ilaçi i dashurisë, ka aftësinë të mjekojë edhe zemrën. Kështu thotë një studim i ri i kryer së fundmi në Itali. 

... Lexo Me Shum »
Kategori: Mjeksi | Shikime: 3946 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-16 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Rihanna, një dhuratë hot fansave (FOTO)

Rihanna është e njohur për publikimin e fotove të nxehta në Twitter. Këtë gjë 24-vjeçarja e ka bërë edhe dje, teksa ka postuar dy foto provokuese për fansat e vet, në një prej të cilave ndodhet vetëm me bikini.


... Lexo Me Shum »

Kategori: VIP | Shikime: 644 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-16 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Lorena e

Lorena, e eliminuara e radhes nga shtepia e "Big Brother”, duket po aq e qete edhe jashte asaj shtepie. E vetedijshme per gjithcka qe eshte folur per te, ajo ka vendosur te perqendrohet tek gjerat e saj pa u penduar per zgjedhjet qe ka bere, e pa e vrare shume mendjen se per cfare flitet. E sigurt ne vetvete dhe me mbeshtetje te plote nga familja, Lorena na tregon se si e ka perjetuar jetesen dhe daljen nga reality, dhe cfare pret kur te dale Graciano, i dashuri i saj.

... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 849 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-14 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Ja si nxirret inati kur të prishet makina (VIDEO)

 Mos gjetja e defektit nga ana e koncensionarit të makinës ka bërë që pronari i një makinë Suzuki të hakmerret kundër kompanisë duke hyrë me makinën e tij në sallonin ku ekspozoheshin makinat duke shkatërruar ç’ti dilte përpara.


Inati i shoferit është aq i madh saqë godet makinat e sallonit disa he ... Lexo Me Shum »

Kategori: Teknologji | Shikime: 626 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-14 | Komento (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 »