Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Humoristike » Perfundoi procesi mesimor dhe beni mori deftesen qe tia derg (Prinderit;Beni po ku e ke deftesen?)
Perfundoi procesi mesimor dhe beni mori deftesen qe tia derg
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:46 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Perfundoi procesi mesimor dhe beni mori deftesen qe tia dergonte prinderve te tij.
Prinderit;Beni po ku e ke deftesen?
Beni; Ia dhash shokut tim qe ti trembte prindeit e tij..
ahuahauhauhaua


WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » Humoristike » Perfundoi procesi mesimor dhe beni mori deftesen qe tia derg (Prinderit;Beni po ku e ke deftesen?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: