Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
ana
shijojeData: e mërkurë, 2012-03-07, 0:04 AM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
nje dite ne pune i mora shokut tim gazeten paloma,dhe pashe lajmerimin e nje vajze 27 vj qe kerkonte shpirtin binjak,thashe ti shkruaj njehere,te dale ku te dale thashe,i shkrova lash dhe nr e tel.une ate kohe isha zene me te dashuren time.me mori ne tel,dhe folem disa dite radhe.nje dite e pyeta per virgjerine e saj,dhe ajo me tha qe e kishte humbur rreth nje vit e gjysem me pare,dhe vetem nje here e kam bere,atehere i thashe une ti duhet te jesh akoma e ngushte,uh me fal se harrova tha ajo kam futur dhe nje kar fallco para 3 muajsh.une vete isha 27 vjec dhe shum potent nga ana seksuale,nje dite mora makinen dhe u nisa ne lac,u takuam ne qender te qytetit,pasi e pash ajo i shte shume e dobet dhe thashe me vete o bo bo kur ti fus karin une kesaj kjo do qaje,sdo ta mbaje do hipi ajo ne makine dhe po dilnim nga qyteti ajo kishte veshur nje pale strece te holla.ne ate kohe une fillova ta ferkoj tek kembet,pastaj fillova tia fus doren ne pidh,ajo ishte bere qull,smu durua pashe nje fushe te madhe larg shtepive dhe rruges.me tha car ben ithashe se vdiqa nuk po duroj dot,dhe pasi ndalova ajo pa karin qe po dilte nga rripi i pantallonave,e nxora dhe ajo po ma ferkonte,pastaj dolem tek sediljet mbrapa,dhe ajo me tha ma fut se spo duroj dot,ia futa,por cte ndjeja ajo ndryshe nga cmendoja une ishte nje shpelle e vertete,u habita rast i pare qe shikoja kshu,e qiva aty nje here,dhe pastaj shkuam ne nje motel,aty ajo me zhveshi ma mori ne goje dhe ma ngriti keq sa lot prej syve i nxora,pastaj hipi vete lart dhe filloi te levizte si nje profesioniste,dhe vetem renkonte,une ia derdha brenda.jua tregova kete qe te merni vesh kush jane femra ketej u hiqte pa eksperience dhe ketej iu fuste gati gjithe dora ime ne pidh dhe kjo sepse une e provova

WebMasT3R
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: