Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » VIP

shijoje.at.uaKëngëtari rrëfen ndarjen nga grupi "Burn”, bashkëpunimin me Gjergj Kaçinarin surprizën me Sandër Gjokën tek"Kënga Magjike”

Ai është një nga këngëtarët e rinj më të spikatur të rrymës rrok. E, kjo jo rastësisht pasi kënga është e trashëguar në genet e tij.  Madje supriza e tij e radhës është një premtim i bërë prej kohësh. Sivjet në festivalin "Kënga M ... Lexo Me Shum »

Kategori: VIP | Shikime: 856 | Postoi: shijoje | Data: 2013-01-24 | Komento (0)

Moderatorja Rudina Maxhistari ka rrëfyer në studion e Arian Çanit historinë e saj të dashurisë me kampionin e kick box-it,  ... Lexo Me Shum »
Kategori: VIP | Shikime: 725 | Postoi: shijoje | Data: 2013-01-13 | Komento (1)

Zonë e Lirë mbrëmë ishte arenë sharjesh, ofendimesh dhe fjalori të pakontrolluar. Protagonistë të këtyre debateve ishin Zhaku dhe ... Lexo Me Shum »
Kategori: VIP | Shikime: 749 | Postoi: shijoje | Data: 2013-01-13 | Komento (0)

Kinema, kandidimet kryesore për çmimin LOS ANXHELES- Më poshtë vijon lista e kandidimeve kryesore për fitimin e çmimit ''Golden Globes'' në kinematgrafi, ceremonia e të cilit zhvillohet nesër në Beverly Hills: 

... Lexo Me Shum »
Kategori: VIP | Shikime: 668 | Postoi: shijoje | Data: 2013-01-13 | Komento (0)

Ekspozitë e fëmijërisë së Berluskonit
Jeta e Berluskonit e përshkruar shkurtimisht nëpërmjet fotografisë. Kjo ishte nisma e ndërmarrë nga qyteza e Saronos në provincën e Varezes, ku ish-kryeministri italian ka kaluar një pjesë të madhe të fëmijërisë së tij. 

... Lexo Me Shum »
Kategori: VIP | Shikime: 581 | Postoi: shijoje | Data: 2013-01-13 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Rihanna, një dhuratë hot fansave (FOTO)

Rihanna është e njohur për publikimin e fotove të nxehta në Twitter. Këtë gjë 24-vjeçarja e ka bërë edhe dje, teksa ka postuar dy foto provokuese për fansat e vet, në një prej të cilave ndodhet vetëm me bikini.


... Lexo Me Shum »

Kategori: VIP | Shikime: 783 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-16 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Theron lë djalin për premierën e filmit.!![Foto]

 Promovimi i filmit të të ri detyroi Charlize Theron që të largohet për pak kohë nga detyrat e saj të nënës së një foshnjeje, për të magjepsur me hijet e saj Par ... Lexo Me Shum »

Kategori: VIP | Shikime: 721 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-11 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Ndahen Bjordi dhe Adelajda ..!!Cifti i famshem per dashurine e tyre qe kishin per njeri-tjetrin jane ndare perfundismisht. Adelajda dhe Bjordi pas lidhjes se tyre 3 vjecare i dhane fund marredhenies se tyre.  Ka disa ditë që djaloshi karizmatik, që u bë i famshëm falë pjesëmarrjes së tij në "Big Brother Albania 2”, Bjordi është larguar për në Itali. Arsyeja, atje e priste një lidhje e re me një vajza ruse, siç e shihni dhe në këtë foto, sipas një burimi që ka dashur të mbetet anonim, Bjordi e ka braktisur A ... Lexo Me Shum »
Kategori: VIP | Shikime: 1515 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-11 | Komento (0)

Rihanna aktore

Vetem 24 vjec, 20 milion dis ... Lexo Me Shum »

Kategori: VIP | Shikime: 2105 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-04 | Komento (1)

www.Shijoje.at.ua Bleona Qerreti: Lidhja ime me Al Pacinon!!Fakti që ajo është një prej femrave më të bukura sh qiptare nuk lw shumë pwr diskutim. E qeshur, me profilin e një seksbombe që gjithmonë guxon për më shumë, Bleona Qereti arriti të depërtojë në zemrat e publikut shqiptar që në daljen e saj të parë mbi skenë.

Këngët e Bleonës janë kthyer në hite dhe koncertet e saj kanë qenë gjithmonë të mbipopulluara. Por ajo nuk mjaftohet me kaq. Dëshiron me çdo kusht të kapë majat. Dëshiron që t’i japë një tjetër dimension suksesit të saj, dëshiron të arrijë Hollywood-in dhe do ta arrijë me çdo kusht...Kjo është arsyeja se pse po punon ditë e natë pa u ndalur.

Ndonëse e vetme në gjithë këtë botë të ashpër, pa familjarët dhe bashkëshortin pranë, ... Lexo Me Shum »

Kategori: VIP | Shikime: 730 | Postoi: shijoje | Data: 2012-04-04 | Komento (0)

1 2 »