Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » Ekonomi
Nga të dhënat e analizave të kryera nga ana e AKU ka rezultuar se niveli i Aflatoksinës gjendet mbi normat e lejuara në këto produkte vendase të qumështit dhe konkretisht qumështi i markës Primalat dhe Fast.
... Lexo Me Shum »
Kategori: Ekonomi | Shikime: 869 | Postoi: shijoje | Data: 2013-02-27 | Komento (0)