Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
Poezi
 ForumThreadsRepliesUpdates
Poezi Dashurie
Postoni Poezi Dashurie
13 0 e mërkurë, 2012-03-07, 3:25 AM
Thread: Nga kush vuajti, zemra jote .
Posted by: shijoje
Letra Dashurie
Postoni Letra Dashurie
13 0 e shtunë, 2012-03-17, 2:07 AM
Thread: po te shkruaj kete leter
Posted by: AlbanianVips
Citime Dashurie
Postoni Citime Dashurie
14 0 e diel, 2012-03-18, 11:06 PM
Thread: shume here ne enderr
Posted by: shijoje
Histori te Nxehta
Postoni Histori te Nxehta
1 0 e mërkurë, 2012-03-07, 0:04 AM
Thread: ana
Posted by: shijoje
SmS Dashurie
Postoni SmS Dashurie
20 0 e diel, 2012-03-18, 11:13 PM
Thread: buzet ti afrova
Posted by: shijoje
SmS Miqesie
Postoni SmS Miqesie
14 0 e diel, 2012-03-18, 11:20 PM
Thread: dy zemra
Posted by: shijoje
SmS Sexy
Postoni SmS Sexy
10 0 e diel, 2012-03-18, 11:25 PM
Thread: Te dua te dua deri ne maksimum
Posted by: shijoje
Fjale te Urta
Postoni Fjale te Urta
20 0 e diel, 2012-03-18, 11:34 PM
Thread: C’ke ne shtepi, tregon femija,
Posted by: shijoje
Kuriozitete
Postoni Kuriozitete
13 0 e diel, 2012-03-18, 11:40 PM
Thread: a e dinit se ariu polar
Posted by: shijoje
Batuta Filmash
Postoni Batuta Filmash
11 0 e diel, 2012-03-18, 11:44 PM
Thread: si shum te gjata i ka duart ...
Posted by: shijoje
Humoristike
Posto Humoristike
11 0 e diel, 2012-03-18, 11:49 PM
Thread: on kon 2 pijaneca
Posted by: shijoje
Shprehje Frazeologjike
Postoni Shprehje Frazeologjike
1 0 e diel, 2013-01-13, 0:00 AM
Thread: Shprehje Frazeologjike
Posted by: shijoje
Barcaleta
Postoni Barcaleta
1 0 e diel, 2013-01-13, 0:47 AM
Thread: Burri dhe Gruja
Posted by: shijoje
Fraza Dashurie
Postoni Fraza Dashurie
0 0 No posts

Sport
 ForumThreadsRepliesUpdates
Futboll
Komente mbi kampjonatet e futbollit, skuadrat, lojtaret e preferuar, futbolli shqiptar i huaj.
1 2 e hënë, 2013-01-21, 1:46 AM
Thread: Stadiumi i ri si harta e Shq...
Posted by: shijoje
Basketboll
Basketbolli nje sport shume i bukur por dhe teper popullor. Lexoni ketu te rejat rreth tij.
0 0 No posts
Palestra
Ju pëlqen palestra? Ushtrimet qe behen ne palester? Këtu do të gjeni hapësirën për diskutuar mbi palestren dhe te mirat qe u ofron ajo.
0 0 No posts
Sportet Motorrike
Të gjithë tifozët e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtësisë janë të ftuar të marrin pjesë këtu.
0 0 No posts
Sporte Ekstreme
Rreziku eshte hobby i tyre, jeta eshte sfide per ta...kenaqesia nuk ka limit me adrenalinen ne fund.
0 0 No posts
Sporti Huaj
Diskutoni per te gjitha ndeshjet sportive qe zhvillohen ne Bote.
0 0 No posts

Art & Kultur
 ForumThreadsRepliesUpdates
Pas Media
Shtypi, TV, radio te gjitha sekretet e pushtetit te \"katert\" MEDIA-s .
1 0 e hënë, 2013-01-21, 1:48 AM
Thread: ABC–ja do ta ftojë Angelina ...
Posted by: shijoje
Biografia
Biografia Personalitete Shqiptare
1 0 e diel, 2013-01-13, 0:08 AM
Thread: Abaz Shehu
Posted by: shijoje
Historia e Shqiperise
Histori Nga Te Gjitha Qytetet Shqiptare
1 1 e diel, 2013-01-13, 0:20 AM
Thread: Zoterimet e Kastrioteve
Posted by: shijoje
Kushtetuta Shqiptare
Rreth Kushtetutes Shqiptare
1 1 e diel, 2013-01-13, 0:23 AM
Thread: PJESA E PARË: PARIME THEMELORE
Posted by: shijoje
Letersia Shqiperise
Pershkrim Rreth Letersis Shqiptare
1 0 e diel, 2013-01-13, 0:26 AM
Thread: Letersia Shqiptare
Posted by: shijoje
Qytetet Shqiptare
Rilindjet e Qyteteve Shqiptare
26 26 e hënë, 2013-01-21, 2:45 PM
Thread: Tropoja
Posted by: shijoje

Receta Gatimi
 ForumThreadsRepliesUpdates
Embelsira
Embelsira Juaj Dhe Posto Embelsiren Qe Te Pelqen
1 1 e mërkurë, 2016-12-14, 3:13 PM
Thread: Si Behet Ballokumja
Posted by: shijoje5268
Fruta Deti
Si Gatuhen Frutat e Detit Posto Per Frutat e Detit
1 0 e mërkurë, 2012-04-18, 11:35 PM
Thread: Tave Me Fruta Deti
Posted by: shijoje
Pule
Si Gatuhet Pula Dhe Posto Per Gatimin e Pules
1 0 e mërkurë, 2012-04-18, 11:36 PM
Thread: Fileto Pule Me Kerpurdha
Posted by: shijoje
Mish
Si Gatuhet Mishi Posto Per Gatimin E Mishit
1 0 e mërkurë, 2012-04-18, 11:37 PM
Thread: Pace e kokes
Posted by: shijoje
Pije
Si Behen Pijet Dhe Posto Per Pijet
1 0 e mërkurë, 2012-04-18, 11:38 PM
Thread: Akullore Me Cokollat
Posted by: shijoje
Gjell
Si Gatuhet Gjella Posot Per Gjellrat
1 0 e mërkurë, 2012-04-18, 11:39 PM
Thread: Past Me Ton
Posted by: shijoje
Vegjitariane
Si Behen Gatimet Vegjitariane Posto Per Gatimet Vegjitariane
1 0 e mërkurë, 2012-04-18, 11:40 PM
Thread: Makarona Me Ragu
Posted by: shijoje

Muzika
 ForumThreadsRepliesUpdates
Muzika Shqiptare
Informacione rreth Albumeve, tekste kengesh, kerkesa dhe informacione, festa dhe mbremje. Cilet jane Dj me te medhenj Shqiptare? Miksime nga dj shqiptare etj...do ti gjeni ne kete forum.
2 0 e hënë, 2013-01-21, 1:35 AM
Thread: Noizy - Fiyar 2013 [re-update]
Posted by: shijoje

Internet
 ForumThreadsRepliesUpdates
Informatika
Rref Komjutrave Dhe Internetit
0 0 No posts
Chat, MSN, AOL, YAHOO...
Ketu mund te postoni dhe kerkoni çdo gje ne lidhje me Chat Programe si MSN, mIRC, Yahoo, Skype, AOL, AIM, ICQ etj... KUJDES! Postimet jashte teme dergohen ne shporte.
0 0 No postsAdditional information
Visitors: 0  (members - 0, guests - 0)
All-time high attendance 102 reached on e hënë, 0:10 AM, 2017-02-20.
Forum statistics
Total of 183 threads created, which have 31 replies.
9 members registered. Greetings to our new member zeriapp.