Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Fjale te Urta
Filter by:
Fjale te Urta
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
C’ke ne shtepi, tregon femija,
c’ke ne shpirt tregon rakija
0 1006 shijoje 2012-03-18, 11:34 PM
Posted by: shijoje
C’ha goja, tregon boja
C’ha goja, tregon boja
0 759 shijoje 2012-03-18, 11:34 PM
Posted by: shijoje
Femija punetor mallin e ve vete
humb edhe mallin e babes.
0 796 shijoje 2012-03-18, 11:33 PM
Posted by: shijoje
Babai puntor rrit femije dembele,
mesuesi llafazan nxjerr nxenes memece.
0 788 shijoje 2012-03-18, 11:33 PM
Posted by: shijoje
Nje njeri qe ka shume fjale,
edhe nje i shurdhet e mund.
0 717 shijoje 2012-03-18, 11:32 PM
Posted by: shijoje
Nga ferra del trendafili,
ashtu si dhe nga trendafili del ferra.
0 831 shijoje 2012-03-18, 11:32 PM
Posted by: shijoje
Me nje lule..,
s’ vjen beari.
0 768 shijoje 2012-03-18, 11:31 PM
Posted by: shijoje
Kali i botes
te le ne udhe,
0 783 shijoje 2012-03-18, 11:31 PM
Posted by: shijoje
Jeto sikur do vdesesh neser
dhe meso sikur do jetosh gjithmone.
0 754 shijoje 2012-03-18, 11:30 PM
Posted by: shijoje
Floke gjate
mendje shkurter.
0 786 shijoje 2012-03-18, 11:30 PM
Posted by: shijoje
Degjo shtate a tete
bej si di vete.
0 758 shijoje 2012-03-18, 11:30 PM
Posted by: shijoje
Dhelpra kur nuk e harrin rrushin
thote eshte i pa bere.
0 858 shijoje 2012-03-18, 11:29 PM
Posted by: shijoje
ka bishtin mbrapa.
ka bishtin mbrapa.
0 825 shijoje 2012-03-18, 11:29 PM
Posted by: shijoje
Dardha
bie
0 784 shijoje 2012-03-18, 11:29 PM
Posted by: shijoje
Ai qe di me se shumt
flet me se paku.
0 771 shijoje 2012-03-18, 11:28 PM
Posted by: shijoje
peshku ne deti
ferterja ne zjarr!
0 798 shijoje 2012-03-18, 11:27 PM
Posted by: shijoje
zot me ruaj nga armiku
ruhem vete klm te gjith
0 973 shijoje 2012-03-18, 11:27 PM
Posted by: shijoje
Nje mik i vertet
. Dhe e ndalon te tretin. . .
0 798 shijoje 2012-03-18, 11:27 PM
Posted by: shijoje
nëse nuk e don
të duan te tjerët.
0 671 shijoje 2012-03-18, 11:26 PM
Posted by: shijoje
Armiku
Eshte Miku im
0 657 shijoje 2012-03-18, 11:26 PM
Posted by: shijoje
This forum has 20 threads. 20 threads displayed.
  • Page 1 of 1
  • 1
Normal thread (There are new message(s))     Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies