Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » LifeStyle
portokalliTë dielën e 3 marsit Portokalli rikthehet në Top Channel. Ashtu sikurse në cdo sezon me të reja të këndshme, përpos numrave dhe personazheve tashmë të afirmuar. 

Prezantues Eneda Tarifa dhe Salsano Rrapi.  Për risitë, flet regjisori Altin Basha.

"Ky sezon vjen me një numër të madh per ... Lexo Me Shum »
Kategori: LifeStyle | Shikime: 2914 | Postoi: shijoje | Data: 2013-03-04 | Komento (0)

www.shijoje.at.uaKa disa gabime apo mëkate në brendësi të një marrëdhënieje që nuk mund të falen lehtë apo që mund të konsiderohen edhe si të pafalshme. Hatërmbetja, xhelozia, mosmirënjohja apo jo tërheqja fizike janë disa prej mëkateve të cilat do të bënit mirë që t’i shmangnit

"E dua të vërtetën por fal gabimim”,- shprehej dikur në letrat e ... Lexo Me Shum »

Kategori: LifeStyle | Shikime: 566 | Postoi: shijoje | Data: 2013-01-24 | Komento (0)

Kur seksi është më i mirë?TIRANË-Edhe pse lidhjet seksuale pa ndonjë detyrim sjellin eksitim, kënaqësia është më e madhe kur seksi është pjesë e dashurisë, përkatësisht në lidhje apo martesë. 

... Lexo Me Shum »
Kategori: LifeStyle | Shikime: 561 | Postoi: shijoje | Data: 2013-01-13 | Komento (0)

www.Shijoje.at.ua Cilat veprime të meshkujve e nervozojnë një femër!!Marrëdhëniet mashkull-femër janë të komplikuara, thjesht për arsye se jemi të ndryshëm. Femrat nervozohen për disa gjëra, për të cilat mendojnë se nuk i takojnë fare gjinisë së kundërt, por të njëjtin mendim e kanë edhe meshkujt. 

Ekzistojnë disa shprehi, të cilat meshkujt assesi t’i largojnë, përderisa femrat i vërejnë ato në jetën e përditshme. Nganjëherë, këto janë vetëm çorapët e tij në dysheme, obsesioni pas teknologjisë, apo moskuptimi për ndjenjën e estetikës nëpër shtëpi. Standardet e ndryshme higjienike mund të jenë problem i vërtetë, por kryesisht mund të bisedohet rreth gjithçkaje. 

Lexoni disa nga gjërat që i bëjnë meshkujt, përderisa femrat fare nuk ... Lexo Me Shum »
Kategori: LifeStyle | Shikime: 510 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-16 | Komento (0)