Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Poezi Dashurie
Filter by:
Poezi Dashurie
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
Nga kush vuajti, zemra jote .
Dhe unë pyes veten se çfarë se si shkon
0 675 shijoje 2012-03-07, 3:25 AM
Posted by: shijoje
Sa yje ka qielli
dallg
0 373 shijoje 2012-03-07, 3:25 AM
Posted by: shijoje
Nuk te shoh
DASHURINE TIME...
0 330 shijoje 2012-03-07, 3:24 AM
Posted by: shijoje
Kujt i thua lule
kujt i thua hen
0 313 shijoje 2012-03-07, 3:24 AM
Posted by: shijoje
Nje kujtim ne dore e mbaj
Nostalgji qe ne shpirt e kam
0 337 shijoje 2012-03-07, 3:23 AM
Posted by: shijoje
Sikur ti ta dije
Se sa shum te dua
0 348 shijoje 2012-03-07, 3:23 AM
Posted by: shijoje
Mjegullat nëpër
pa emër
0 312 shijoje 2012-03-07, 3:22 AM
Posted by: shijoje
ti je vajza me te cilen dua ta kaloj jeten ,
dua ta kaloj jeten ,
0 318 shijoje 2012-03-07, 3:22 AM
Posted by: shijoje
Ty te thash sonte se une te dua
Ty te thash sonte se une te dua
0 323 shijoje 2012-03-07, 3:21 AM
Posted by: shijoje
Mundohem te te ndjej , sbén
Mundohem
0 353 shijoje 2012-03-07, 3:21 AM
Posted by: shijoje
Shtëpi të heshtura,
Nën qiellin e rënduar
0 346 shijoje 2012-03-07, 3:21 AM
Posted by: shijoje
Dashuri
Poezi Dashurie e
0 406 shijoje 2012-03-07, 3:20 AM
Posted by: shijoje
alma 0 335 shijoje 2012-03-06, 11:55 PM
Posted by: shijoje
This forum has 13 threads. 13 threads displayed.
  • Page 1 of 1
  • 1
Normal thread (There are new message(s))     Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies