Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
Sport
 ForumThreadsRepliesUpdates
Futboll
Komente mbi kampjonatet e futbollit, skuadrat, lojtaret e preferuar, futbolli shqiptar i huaj.
1 2 e hënë, 2013-01-21, 1:46 AM
Thread: Stadiumi i ri si harta e Shq...
Posted by: shijoje
Basketboll
Basketbolli nje sport shume i bukur por dhe teper popullor. Lexoni ketu te rejat rreth tij.
0 0 No posts
Palestra
Ju pëlqen palestra? Ushtrimet qe behen ne palester? Këtu do të gjeni hapësirën për diskutuar mbi palestren dhe te mirat qe u ofron ajo.
0 0 No posts
Sportet Motorrike
Të gjithë tifozët e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtësisë janë të ftuar të marrin pjesë këtu.
0 0 No posts
Sporte Ekstreme
Rreziku eshte hobby i tyre, jeta eshte sfide per ta...kenaqesia nuk ka limit me adrenalinen ne fund.
0 0 No posts
Sporti Huaj
Diskutoni per te gjitha ndeshjet sportive qe zhvillohen ne Bote.
0 0 No posts