Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Citime Dashurie » elsa
elsa
shijojeData: e martë, 2012-03-06, 11:57 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Te dashurova ty pa te njohur kush ishe kur degjoja zerin tend i gjith trupi me dridhej mendoja se me doje dhe u zhyta ne mendime po kurr sme vajti mendja se do tallesh me mua dhe zemren time nje dit do te me kujtosh dhe do ti mbushesh syte me lot po per krahe do te kesh dike tjeter dhe cdo gje eshte e kote .........

WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » Citime Dashurie » elsa
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: