Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Citime Dashurie » pse kaq mizore (naive kaq e embel)
pse kaq mizore
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:04 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
pse kaq mizore kjo jete me mua.pse smund ta kem prane personin qe dua.kam lenduar shume zemra dhe po vuaj mekatet por e meritoj ta kem prane ate vajz eshte nje engjell ivertet eshte kaq naive kaq e embel.te lutem zot me plotso deshiren qe ajo te me doj sa cereku qe un e dua ate...

WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » Citime Dashurie » pse kaq mizore (naive kaq e embel)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: