Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Citime Dashurie » Nese do te me vrasesh, (zemra pushon vete....)
Nese do te me vrasesh,
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:04 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Nese do te me vrasesh,
mos merr thike dhe pistolete,
me thuaj: "NUK TE DUA",
se zemra pushon vete....


WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » Citime Dashurie » Nese do te me vrasesh, (zemra pushon vete....)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: