Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Citime Dashurie » Si qdo i ri ke bo gabim (tharroj kurr)
Si qdo i ri ke bo gabim
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:06 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Si qdo i ri ke bo gabim ke lujt me ndjenja nuk ka me kthim ske pas qellim po i ke bo senet e njona qe vujke foton ta rujke njoni e thejke per mu se rrujke vazhdojshe njete pa asnje ndryshim mu me largojshe tu lutsha per kthim smujsha pa ty gjithmon tu kthejsha se kur isha me ty pernime shume e thejsha qka do qe thojsha qashtu u bojke shpesh me lendojke une e dojsha po ti njeri pa zemer e pa asnje arst me la mua me lote ne sy nese je tum ni mfal edhe njeher spo thom me mu kthy po veq per ateher po ti nashta me urren e syt zdon me mi pa a nashta e kom nje vend te ti hala
Ne jete une e kujtoj edhe pse stkom me ty jetoj e di ai mharroj per te me nuk luftoj jam larg as nuk e shohe ndoshta me pa se njoh se tash kaloj shume kohe se di ku eshte aii
Kem hi ngjynah skem hi ngjynah zoti e din ai din gjithqka ai e vendos kush me kon bohet tprovon me sene qe ka njeher sjetohet po une pajtona me faktin qe kurr skom me pa ee thojn e lype e gjete be vlla per lendimet qe mi ke bo nashta dikur pendohesh e kujton tkalumen shume permallohesh zhgenjehesh me jete shume e vertet se dikur dikon kurr ske me gjet e leht jo e leht qenka vetmia pot mytkan do sene mas shumti trathtia qe ma bone dikur e nashta kurr sja fal vetes i besove rrenes i ike tvertetes tash se ki me afer njerin qe e dojshe per ty krejt i bojke per to kurgjo zbojshe por ku do qe je thirrje pot boj harrom me shpejt nese hala pot mundoj jeten jetoje pa mu vazhdoje qe mke lendu qeto kuptoje po foli prej zemre pi shkruj nje mashkulli pi kerkoj falje prej anes teme nuk tharroj kurr nese menon sun bona burrnesh me fshi emrin tond


WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » Citime Dashurie » Si qdo i ri ke bo gabim (tharroj kurr)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: