Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
shume here ne enderr
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:06 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
shume here ne enderr buzet ti kam puthur,mengjesi me ka gjetur per ty duke u lutur,e heshtur rri dhe te mendoj mendoj dhimbjen qe na shkatrroj.rri dhe mendoj per ne te dy:A do te ndeshen ndonjeher keta dy sy?deri dje dhe ti ishe i lumtur dhe i gezuar deri sa u fute ne jeten time te mallkuar.i kerkoj zotit nje deshir.A do te dish deshiren time?te takoj per nje her te vetme te takoj te perqafoj te flas per vuajtjen qe na shkaterroj...

WebMasT3R
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: