Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » arjani (sms dashurie)
arjani
shijojeData: e mërkurë, 2012-03-07, 0:10 AM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Me fal qe po te shqetesoj.Por doja te te thoja qe me vjen shume keq qe lidhja jone mori fund. Ke shume te drejte per cdo gje po mendoj se nuk ishte kjo menyra me e mire e mundeshme duke u mbyllur gjithcka por gjithsesi do kujtoj momentet e bukura qe kemi kaluare bashke dhe do mundohem te mesohem me idene qe nuk do te jemi me "Ne" dhe do jetoj me kujtimin tende.Do me mungosh ti,bisetat tona,puthjet dhe per me teper buzqeshja jote. Nuk po zgjatem me dhe dua ta mbyll kete sms lamtumire duke te uruar shume fate dhe te gjesh dike qe do te vlersoj dhe te kuptoj duke mos bere te njejtin gabim qe bera une .Harrova qe te theme pjesen me te rendesiahme qe TE DUA...Gjithe te mirat

WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » arjani (sms dashurie)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: