Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » Ne jemi si Hena dhe Dielli.... (Jetojm ne te njejtin Qiell..)
Ne jemi si Hena dhe Dielli....
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:08 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Ne jemi si Hena dhe Dielli....
Ndriqojm Boten mbar....
Jetojm ne te njejtin Qiell...
Por do te mbesim gjithon te NDAR....PSSSEE.Psh.Pulbardha


WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » Ne jemi si Hena dhe Dielli.... (Jetojm ne te njejtin Qiell..)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: