Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » te dua te dua (TE DUA:)
te dua te dua
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:09 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
te dua te dua po deshe vertetoje behu mjek dhe zemren time operoje gjaku do te mblidhet ne duart e tua dhe pastaj formohet fjala ;TE DUA:

WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » te dua te dua (TE DUA:)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: