Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » Mirmbrema zemer (Me thuaj nese me ke falur)
Mirmbrema zemer
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:10 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Mirmbrema zemer,sot ste kam degjuar, me fal ska qene faji yt por une nuk mundesha, e di shume malli x mua te ka mare, ndaj po te shkruaj, falje te kerkoj, e di se ke te drejte te merzitesh me mua, ke mbetur pa zerin tim dhe sot fare sme ke degjuar, ndaj te dergoj kete sms, te te them sa shume me mungon... Me thuaj nese me ke falur , thjeshte nje buzeqeshje me mjafton!

WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » Mirmbrema zemer (Me thuaj nese me ke falur)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: