Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » Të lutem tregomë a të lëndova unë (A do më duash edhe një here?)
Të lutem tregomë a të lëndova unë
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:10 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Të lutem tregomë a të lëndova unë
Që ti erdhe dhe më lëndove aq shumë.
Lëndove shpirtin tim,zemrën time!
Pse e tërë kjo?
E nesërmja do te vijë
Edhe me largimin tim!
Vet me vete them:
Pse të kam dashur ty?
C’farë te mire djeta aty?
Nëse i thash këto fjalë i thash se kasha mallë,
Se me të vërtetë të kasha dashnor të pare
Tregomë te lutem:
A do te kthehesh ndonje herë?
A do më duash edhe një here?


WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » Të lutem tregomë a të lëndova unë (A do më duash edhe një here?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: