Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » Syt e mi po derdhin lot, (Se do të vdes…)
Syt e mi po derdhin lot,
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:11 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Syt e mi po derdhin lot,
Je i vetmi për mua në këtë bot.
Të dua,shum të dua
Kurr s’kam met haruar.
ç’do dit për ty lotoj,
ç’do nat për ty ëndëroj,
Këtë poezi për ty po e shkruaj
Se jam një femër
që për ty shkrihem dhe vuaj.
Andaj eja dhe më mer,
Mos më le të pres
Se do të vdes…


WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » Syt e mi po derdhin lot, (Se do të vdes…)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: