Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » Pse nuk vjen tek un (Pa ty nuk ndjehem mir!)
Pse nuk vjen tek un
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:12 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Pse nuk vjen tek un
Të të them dy fjal të vërteta.
Dy fjal që rriedhin nga zmera ime,
Dhe e mbushin zemrën plot me lëndime.
Të dua .
Ç’do dit kujtoj çastet që kaluam bashkë
Kujtimet na kan mbetur
Dhe po na lendojne zemrat në këtë jet
Që për mua është e vështir.
Pa ty nuk ndjehem mir!


WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » Pse nuk vjen tek un (Pa ty nuk ndjehem mir!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: