Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » Do doja te ishe pran mua ne kete cast. (Se sa te vuaj pa fuqi .)
Do doja te ishe pran mua ne kete cast.
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:12 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Do doja te ishe
pran mua ne kete cast.
Pse me harove
Dhe te tjetra shkove?
Do doja te te puthja
ne kete second ,
ne kete minute.
Eja te lutem
Edhe nje here.
Prej puthjes se fundit
Buzet me jan thare!
Zemren qe ma rembeve
tani e kam te vrare.
nat e dit me lot po qaj.
Per ndarjen jon
Un nuk kam faj.
Ma more zemren me vete,
Mendoj se zemra ime
tani eshte e vdekur!
Me mir mos mendoj ne ty
Se e kaluara
Nuk kthehet
Prap te un.
Se sa te vuaj pa fuqi .


WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » Do doja te ishe pran mua ne kete cast. (Se sa te vuaj pa fuqi .)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: