Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » Genjeshtra vetem genjeshtra (Vetem GENJESHTRA….)
Genjeshtra vetem genjeshtra
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:13 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Genjeshtra vetem genjeshtra
Me dhe premtime pa realizime
Fjal jo te verteta vetem genjeshtra
Me binde me fjalet e tua
Kur thoshe:,,PASHA ZOTIN TE DUA!”
Tash s’te ka ke humbur
Genjeshtra fjal jo te verteta
Premtime endra te paplota
Genjeshtra me fryejn sikur era
Genjeshtra rrembyen zemren time
E mbushen perplot me lendime,dhimbje
Qe s’me len te qet, s’me japin arsye per jet
Vetem GENJESHTRA….


WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » SmS Dashurie » Genjeshtra vetem genjeshtra (Vetem GENJESHTRA….)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: