Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » SmS Miqesie » Mundohem te te ndjej , sbén (Mundohem te te tregoj sa te dua dhe ti nuk degjon.)
Mundohem te te ndjej , sbén
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:14 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Mundohem te te ndjej , sbén
Mundohem te te dua , sme lejon
Mundohem te te tregoj sa te dua dhe ti nuk degjon.


WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » SmS Miqesie » Mundohem te te ndjej , sbén (Mundohem te te tregoj sa te dua dhe ti nuk degjon.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: