Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » SmS Miqesie » Jemi larg po cdo here te kujtoj me mall ty (perqafime gjithmone e jotja .)
Jemi larg po cdo here te kujtoj me mall ty
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:15 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Jemi larg po cdo here te kujtoj me mall ty o mikja ime e dashur Dafine. shpresoj qe se shpejti te bashkohemi dhe te vazhdojme jeten tone perrallore qe e lam ne gjysme. te dergoj shume puthje perqafime gjithmone e jotja jam.

WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » SmS Miqesie » Jemi larg po cdo here te kujtoj me mall ty (perqafime gjithmone e jotja .)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: