Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » SmS Miqesie » qe te zeme miqesi (po ti nese nuk)
qe te zeme miqesi
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:16 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
arta do njeri nuk munt te ari nje miqesi te vertet po si te jesh e lumtur me veten dhe e sinqert ti e meriton ate po ti nese nuk je dga keto 2 gjera ti i humb tem gjita me gjithe ate ne duhet te kemi edukate qe te zeme miqesi

WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » SmS Miqesie » qe te zeme miqesi (po ti nese nuk)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: