Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » SmS Miqesie » po shkruajper nje njeri (PER SHOKUN TIM)
po shkruajper nje njeri
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:19 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
po shkruajper nje njeri
intelegjent dhe simpatik
nje person shum i veqant dhe besnik
qdo njeri e don jeten
por aj me shum
dine te mbrohet nga sfidat e saj
gjera qe si dija une
asnjeher ne jete
se njoha nje person te till
sa bukur qe e takova
me vjen shum mir
sdo filloj te shkruaj per te
sepse sdo te kem ore
sdo filloj te tregoj per shoqerin
sepse frikesohem qe do mbetem pa boje
mendimet e bukura per ty
nuk shkruhen ne leter
shpresoj qe do te behemi
shoke shum shum te vjeter
PER SHOKUN TIM..


WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » SmS Miqesie » po shkruajper nje njeri (PER SHOKUN TIM)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: