Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Degjo shtate a tete
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:30 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Degjo shtate a tete dhe perseri bej si di vete.

WebMasT3R
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: