Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Fjale te Urta » Nje mik i vertet (. Dhe e ndalon te tretin. . .)
Nje mik i vertet
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:27 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Nje mik i vertet e shikon lotin e pare. . .E arrin te dytin . . . Dhe e ndalon te tretin. . .

WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » Fjale te Urta » Nje mik i vertet (. Dhe e ndalon te tretin. . .)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: