Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Akullore Me Cokollat
shijojeData: e mërkurë, 2012-04-18, 11:38 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Pershkrim

Shum e Shijshme

Perbersit

1 shllag vanile
200 ml qumesht
qokollat per pergatitje
1 shllag kakao
2 lug (gjelle) sheqer
2 vez

Udhzimet

i ndajm te bardht e ves dhe ja qesim sheqerin i perziejm mir me mikser , pastaj e pergatisim shllagun vanilja dhe shllagun kakao
e marim goten e vem shlagun vanilja permbi ja grijm qokollaten me pas e vem shllagun me kakao dhe ja grijm edhe pak qokollat per gatim


WebMasT3R
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: