Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
Internet
 ForumThreadsRepliesUpdates
Informatika
Rref Komjutrave Dhe Internetit
0 0 No posts
Chat, MSN, AOL, YAHOO...
Ketu mund te postoni dhe kerkoni çdo gje ne lidhje me Chat Programe si MSN, mIRC, Yahoo, Skype, AOL, AIM, ICQ etj... KUJDES! Postimet jashte teme dergohen ne shporte.
0 0 No posts