Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Burri dhe Gruja
shijojeData: e diel, 2013-01-13, 0:47 AM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Gruaja: Shpirt…..Cfare po kerkon?
Burri : Asgje.
Gruaja: Asgje…?? Ke nje ore qe po lexon certikifaten e marteses??
Burri: Thjesht po kerkoja daten e skadimi


WebMasT3R
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: