Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Kryefaqe » 2012 » Mars » 04

www.besniku.tk Meti puthet me dy përnjëherë!!Meti ngacmohet me Anilën dhe Gentjanën dhe të tre puthen. Ata luajnë duke u mbuluar me jorganë dhe flasin me zë të lartë duke u puthur, në mënyrë që konkurentët e tjerë t’i dëgjojnë.

Loja e tyre zgjat për shumë minuta me radhë dhe në fund Meti thotë duke qeshur se kanë puthur aq gjatë, sa nuk kanë nevojë që të puthin më. "Deri në 2013-tën më s’puthi” thotë Meti dhe vajzat qeshin duke thënë se kjo lojë i lodhi shumë.

... Lexo Me Shum »

Kategori: Big Brother | Shikime: 302 | Postoi: shijoje | Data: 2012-03-04 | Komento (0)