Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Main » Video » Zone e Lire

ZONE E LIRE ZHAKU & KASTRO DEBATI

00:17:43
Views: 1 Added by: shijoje shijoje 
Entry description:

ZONE E LIRE ZHAKU & KASTRO DEBATI PER KENGEN DORUNTINA DHE KASTRO I ZI DHE HAKMARRJA E ZHAKUT NDAJ KASTROS NE LIBRIN TRIMNIKA

Language: Русский
Video runtime: 00:17:43
Author: Ledio Te Lutem
Total comments: 0
ComForm">
avatar