Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Main » Video » Portokallia

Terminali TCH, 31 Dhjetor 2012 - Nostalgjia e festes se vitit te ri dhe Grabitqari

00:06:21
Views: 1 Added by: shijoje shijoje 
Entry description:

Nostalgjia e Festave

Language: Русский
Video runtime: 00:06:21
Author: TopChannelAlbania
Total comments: 0
ComForm">
avatar