Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Main » Video » Shqiperia Tjeter

Vermoshi, fshati që jeton falë Malit të Zi

00:07:12
Views: 1 Added by: shijoje shijoje 
Entry description:

Kur emegjrnca e dëborës të paktën në letër duket e mbaruar, ka zona që janë ende të bllokuara dhe që gjendet të izoluara në pjesën më të madhe të vitit.

Language: Русский
Video runtime: 00:07:12
Author: TopChannelAlbania
Total comments: 0
ComForm">
avatar