Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
Main » Video » Shqiperia Tjeter

Shqiperia Tjeter, Kalaja e Dalmaces

00:07:29
Views: 1 Added by: shijoje shijoje 
Entry description:

Ne nje zone ku toka hera heres duket sikur do te cike qiellin e ngjyer shkrijtazi me liqenin e Komanit dhe valezimin e Drinit, prej mese 4 vitesh nje grup arkeologesh shqiptaro-francez gdhihen e ngrysen duke shpluhurosur trupin e nje qyteti te fjetur.

Language: Русский
Video runtime: 00:07:29
Author: TopChannelAlbania
Total comments: 0
ComForm">
avatar