Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Letra Dashurie » engjellit tim... (Ti ishe engjelli im,)
engjellit tim...
AlbanianVipsData: e shtunë, 2012-03-17, 2:02 AM | Mesazhe # 1
Private
Group: Antar i respektuar
Mesazhe: 16
Awards: 0
Reputation: 0
Status: 10 Jo Ne Linje
engjellit tim... Ti ishe engjelli im,ishe diell per mu pse ike nga un hala mir pa ja fillu. Tash u be koh qe ne kem ndryshuar tjetren e ke pran e un jam fejuar. Un nuk beso a kur e pash me syt e mi me tjetren ishe ti ,kaluan dit dhe uj vetem qaja sepse lotet e mi smundesha ti mbaja. Me ne fund jam e lumtur qe tjetrin kam pran a e din sa shum e dua e sa shum me don,sepse ai nuk esht si te miren e qmon kshtu qe ti i ke ra pishman por esht von per ty te me afrohesh vazhdoje jeten me at tjetren,sot qdo dit ju flm zotit qe nuk ishe fati im se ti je egoist i till je...
 
Forum Shijoje » Poezi » Letra Dashurie » engjellit tim... (Ti ishe engjelli im,)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: