Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Filter by:
Letra Dashurie
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
po te shkruaj kete leter
dhembje dhe trishtim
0 1015 AlbanianVips 2012-03-17, 2:07 AM
Posted by: AlbanianVips
Urime ditlindjen
Dikush po mungon
0 639 AlbanianVips 2012-03-17, 2:07 AM
Posted by: AlbanianVips
E dashur .....kjo leter eshte per ty
cila me nje shikim me tronditi ne zemer
0 837 AlbanianVips 2012-03-17, 2:06 AM
Posted by: AlbanianVips
E di , qe ti ke ende vleresime rreth meje,
njeri tjetrin ta dashurojm.
0 728 AlbanianVips 2012-03-17, 2:05 AM
Posted by: AlbanianVips
Ku jan shtigjet e ardhmerise
ku jan brigjet e vetmis
0 751 AlbanianVips 2012-03-17, 2:05 AM
Posted by: AlbanianVips
VETEM PER TY
esht jeta.........tedua
0 798 AlbanianVips 2012-03-17, 2:04 AM
Posted by: AlbanianVips
T-e dish te lexosh
J-e e zgjuar gjeje vete
0 675 AlbanianVips 2012-03-17, 2:03 AM
Posted by: AlbanianVips
engjellit tim...
Ti ishe engjelli im,
0 659 AlbanianVips 2012-03-17, 2:02 AM
Posted by: AlbanianVips
''LAMTUMIRE DHE SDO DEGJOSH PER MUA ME''
sonte me mungon,me mungon shume
0 755 AlbanianVips 2012-03-17, 2:01 AM
Posted by: AlbanianVips
Ne dasmen tende do te vij patjeter,
kan faj sepse fati deshi te na nda
0 791 AlbanianVips 2012-03-17, 2:01 AM
Posted by: AlbanianVips
ROB i DASHURIS
E filloj kete leter me e shkruar
0 745 AlbanianVips 2012-03-17, 2:00 AM
Posted by: AlbanianVips
Edhe boten te ma falnin
A me genjeve ti apo genjeva veten
0 744 AlbanianVips 2012-03-17, 1:59 AM
Posted by: AlbanianVips
entela 0 658 shijoje 2012-03-06, 11:56 PM
Posted by: shijoje
This forum has 13 threads. 13 threads displayed.
  • Page 1 of 1
  • 1
Normal thread (There are new message(s))
Normal thread
Normal thread (No new messages)
Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s))
Pinned thread
Hot thread (No new messages)
Hot thread
Closed thread (No new messages)
Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies