Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Letra Dashurie » E di , qe ti ke ende vleresime rreth meje, (njeri tjetrin ta dashurojm.)
E di , qe ti ke ende vleresime rreth meje,
AlbanianVipsData: e shtunë, 2012-03-17, 2:05 AM | Mesazhe # 1
Private
Group: Antar i respektuar
Mesazhe: 16
Awards: 0
Reputation: 0
Status: 10 Jo Ne Linje
E di , qe ti ke ende vleresime rreth meje, por nuk e di si tete bind dhe te forcoj zemren time te te them TE DUA por,nuk eshte e leht edhe ashtu. Edhe pse kurr sdo jesh fati im , mjafton te dish qe une te deshiroj te gjitha te mirat , edhe deshiroj qe edhe gruaja jote te te doj kaq shum si un. Te dua prej kur jam nje femi , dhe ndoshta do te vdes me fjalen te dua ty edhe pse ndoshta sdo te te kem afer. Me mungon shum edhe ky fati erdhi deri ketu . Ta dish se te dua , kja ka qen e shkruar nuk mundemi ta ndryshojm duhet te mos ndalojm njeri tjetrin ta dashurojm. D+H <3
 
Forum Shijoje » Poezi » Letra Dashurie » E di , qe ti ke ende vleresime rreth meje, (njeri tjetrin ta dashurojm.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: