Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Letra Dashurie » E dashur .....kjo leter eshte per ty (cila me nje shikim me tronditi ne zemer)
E dashur .....kjo leter eshte per ty
AlbanianVipsData: e shtunë, 2012-03-17, 2:06 AM | Mesazhe # 1
Private
Group: Antar i respektuar
Mesazhe: 16
Awards: 0
Reputation: 0
Status: 10 Jo Ne Linje
E dashur .....kjo leter eshte per ty
Nje dit prej ditesh pash nje vajz te bukur e cila me nje shikim me tronditi ne zemer
Buzeqeshja e saj me tronditi e ajo ishe ti ...... Deri ne ate dit isha i vetmuar por ne ate qast ndodhi dicka u dashurova ne ty ate dit dit kuptova qe esht dashurija nE shikim te par deri sot nuk kam arritur qe te them te dua por sot permes nje letre te shprej dashurin me te ngroht dhe me te sinqert qe ndiej ndaj ty e dashur por prap nuk di si ta spjegoj keshtu qe leje krEjt ma mire heheh>
 
Forum Shijoje » Poezi » Letra Dashurie » E dashur .....kjo leter eshte per ty (cila me nje shikim me tronditi ne zemer)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: