Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » SmS Sexy » Gjdo Meengjese (Te duaa Te duaaaa)
Gjdo Meengjese
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:22 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
Gjdo Meengjese qe Djelli lshon ty te mendoj,ti se din pa Ty i Dashur jo nuk jetoj, Sonte te kerkoj ku jee Prap te Vetemoen mos me lene NE ket endere qe Smbaron dhe me Mundon e ta dish sa shum te DUA do te rriej veqe me Mua DUA te ndjej Buzet e tuja Fjalet qe vetem TI mi Thuaaa.Te duaa Te duaaaa TYYY BANYYYY

WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » SmS Sexy » Gjdo Meengjese (Te duaa Te duaaaa)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: