Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » SmS Sexy
Filter by:
SmS Sexy
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
Te dua te dua deri ne maksimum
sa her jam larg teje vujtje n'djej nga mrena.
0 883 shijoje 2012-03-18, 11:25 PM
Posted by: shijoje
nese me do me te vertet
do per pasuri syt mos ti pafsha tyyy..
0 604 shijoje 2012-03-18, 11:25 PM
Posted by: shijoje
o zemra jeme o yll
era jote qe te pash paren dit...
0 570 shijoje 2012-03-18, 11:24 PM
Posted by: shijoje
Zemer, nese e lexon sms
Te dua shuuuuum shpirti im...
0 543 shijoje 2012-03-18, 11:23 PM
Posted by: shijoje
ja dhe nata e vetmuar vjen
SE MENDOJ PER TY
0 547 shijoje 2012-03-18, 11:23 PM
Posted by: shijoje
sikur te isha pik loti
oh zot ku do vdisja..................??
0 596 shijoje 2012-03-18, 11:22 PM
Posted by: shijoje
MERRE BUZEN TIME E PUTHE
NDJEJM KENAQESI
0 558 shijoje 2012-03-18, 11:22 PM
Posted by: shijoje
Gjdo Meengjese
Te duaa Te duaaaa
0 625 shijoje 2012-03-18, 11:22 PM
Posted by: shijoje
Dikush Te S`te Ka E Te Kerkon.
Dikush Te Ka E S`te Vlerson.
0 576 shijoje 2012-03-18, 11:21 PM
Posted by: shijoje
Dashurija eshte si temperatura,
unë jam larg, shume larg nga e verteta!
0 550 shijoje 2012-03-18, 11:21 PM
Posted by: shijoje
This forum has 10 threads. 10 threads displayed.
  • Page 1 of 1
  • 1
Normal thread (There are new message(s))     Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies