Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » SmS Sexy » ja dhe nata e vetmuar vjen (SE MENDOJ PER TY)
ja dhe nata e vetmuar vjen
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:23 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
ja dhe nata e vetmuar vjen,, te gjith djemte flejn,, ndersa gjum un' s've ne sy,, SE MENDOJ PER TY

WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » SmS Sexy » ja dhe nata e vetmuar vjen (SE MENDOJ PER TY)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: