Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » SmS Sexy » nese me do me te vertet (do per pasuri syt mos ti pafsha tyyy..)
nese me do me te vertet
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:25 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
nese me do me te vertet ej mos me le me vujt ne ket jet nese me do me zemer mos shiko tjeter femer nese me do pa kufi eja dhe me fal dashuri nese me do pa u pendu eja dhe me trego mu nese me do per avantur mos mu afro kurr nese me per interes nuk do tme shohesh deri sa te vdes nese me do per pasuri syt mos ti pafsha tyyy..

WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » SmS Sexy » nese me do me te vertet (do per pasuri syt mos ti pafsha tyyy..)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: