Shijoje.at.ua: Lajmet e fundit, Video Shqip, Humor
[ Mesazhe të reja · Anëtarët · Rregullat e Forumit · Kerko · RSS · Rregjistrohu ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum Shijoje » Poezi » Kuriozitete » U nise vetem (....si heren e pare...)
U nise vetem
shijojeData: e diel, 2012-03-18, 11:38 PM | Mesazhe # 1
lixi
Group: Administrators
Mesazhe: 216
Awards: 0
Reputation: 10
Status: 10 Jo Ne Linje
U nise vetem ...te me takosh me nje besim...se nuk jam tjeter...jam ajo qe doje ti..nga nje here tjeter..fluturo ne qiellin tim...se shume e prita me te shtrenjtin perqafim...me ndihme,....te kam zemer pa mbarim ...e di..shpirti im....Dhe jemi te dy ...si mund te vazhdoja pa ty...kur ne ishim lart....humbasim te dy ..fjalet qe te thonim ne ne sy....si heren e pare....

WebMasT3R
 
Forum Shijoje » Poezi » Kuriozitete » U nise vetem (....si heren e pare...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: